pierniki reklamowe

All products tagged with 'pierniki reklamowe'

Pierniki reklamowe  to bardzo fajna, słodka i ostatnio modna forma podziękowania dla gości, klientów, czy kontrahentów. Personalizowane pierniczki dekoracyjne mogą zawierać logo firmy, ikonografiki czy inne wzory graficzne kojarzone z daną branżą.

Moją propozycją na podziękowania są pierniki reklamowe, oczywiście ręcznie lukrowane. Dekoracyjne pierniczki wykonuję na zamówienie, zgodnie z zamówieniem klienta, więc mogą mogą występować w najrozmaitszych kształtach i kolorach oraz z najrozmaitszymi dekoracjami.

Technikę dekoracji dobieram odpowiednio do podesłanej grafiki, ale bardzo często łącze je ze sobą, tak by najlepiej przenieść na ciasteczko wybrany wzór. Odwzorowanie logo, piktogramów czy symboli wymaga ode mnie dużej precyzji, ale jak zaprezentowałam w poniższej galerii, wszystko da się wylukrować lub namalować.

Takie pierniki dla gości są niepowtarzalną dekoracją uroczystego stołu, dopełniają ją, a przy okazji są pyszną słodkością, którą można od razu zjeść lub wziąć na pamiątkę.

Pierniki dla gości to nie tylko wspaniała dekoracja, ale również źródło niezwykłego aromatu korzennych przypraw. Pierniczki piekę z ciasta na bazie naturalnego miodu, co nadaje im przepyszny smak oraz trwałość aż do 12 miesięcy.

  • Ciastka reklamowe mają 2 miesiące terminu przydatności do spożycia
  • Pierniki reklamowe – 12 miesięcy,

W celu złożenia zamówienia na pierniki ozdobne zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Pinterest
fb-share-icon