lukrowane pierniczki

All products tagged with 'lukrowane pierniczki'

Lukrowane pierniczki

Lukrowane Pierniczki świąteczne to moja odpowiedź na prawdziwy szał na słodycze i smakołyki w okresie świąt Bożego Narodzenia. Rodzinna atmosfera, prezenty i chęć dzielenia się wszystkim tym co najlepsze jest obecna w każdym domu. Najbliżsi szukają przesłodkich upominków, często personalizowanych, które wywołają najlepsze emocje u osoby obdarowanej.

Moją propozycją na okres Bożego Narodzenia są lukrowane pierniczki bożonarodzeniowe.

Pierniczki wykonuję NA ZAMÓWIENIE, a czas realizacji to ok 2-3 tygodnie.

Pierniczki wypiekane są z naturalnych składników najwyższej jakości, według domowej receptury, z wykorzystaniem naturalnego miodu pszczelego i zestawem korzennych przypraw. Dekoracje wykonywane ręcznie stanowi Lukier Królewski o cytrynowym smaku.

Okres przydatności do spożycia to 6 miesięcy.

Pierniczki powieszone na choince, będą nie tylko niepowtarzalną dekoracją, którą można zjeść ze smakiem podczas rozbierania choinki. ale również umieścić w prezencie pod choinką czy udekorować nimi świąteczny stół. Lukrowane pierniczki to nie tylko tradycja, to smak świąt Bożego Narodzenia.

Pierniczki świąteczne, ze względu na zastosowanie naturalnego miodu oraz występującego w pomieszczeniach suchego powietrza mogą być twarde. Nie aż tak twarde, że nie da się ich zjeść, ale jednak. Oczywiście nie jest to żaden minus, ponieważ dzięki temu mogą być trwałą dekoracją, ale aby pierniczki zmiękły można:

zamknąć je na kilka – kilkanaście godzin w pojemniku z kawałkiem świeżego chleba. Pierniczki przejmując wilgoć z chleba będą idealnie miękkie.
czasem wystarczy położyć je jako dekorację i po kilku dniach będą idealne do zjedzenia.

ZAMÓWIENIA PERSONALIZOWANE
Zaprezentowane przeze mnie świąteczne pierniczki w kształcie głowy Mikołaja, to jedynie jedna z propozycji. W moim sklepiku pełnym ciasteczek znajdziesz również wiele innych wzorów. Oczywiście wypieki wykonuję na zamówienie, dlatego też mogę stworzyć dla Ciebie coś całkiem innego, personalizowanego. Zastosowanie nowych technologii pozwala mi  na wykonanie foremek w każdym kształcie i rozmiarze, a różnorodne sposoby dekoracji pozwalają na uzyskanie właściwie każdego wzoru. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany Personalizowanymi ciasteczkami czy pierniczkami, napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego.

Wyświetlanie 1–24 z 61 wyników

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Pinterest
fb-share-icon