Pierniczki dla Babci i Dziadka

Pierniczki dla Babci i Dziadka

Pierniczki dla Babci i Dziadka to nie tylko uroczy i słodki upominek z okazji ich święta, ale przede wszystkim zamknięta w nich miłość wnuczków. Dzień Babci i Dziadka wypada pod koniec stycznia, dokładnie 21 i 22 dnia miesiąca. Wtedy to wszystkie przedszkola organizują dla dziadków występy, akademie, a dzieci malują laurki, recytują wierszyki czy śpiewają piosenki. 

Dzień Babci, można określić jako jeden z najbardziej ciepłych i rodzinnych świąt w ciągu roku. Dla wielu babcia jest osobą wyjątkową, od której bije szczera miłość, na której radę i pomoc zawsze można liczyć. To właśnie z tego powodu babcie cieszą się tak wielkim szacunkiem.  

Dzień Dziadka wypada kolejnego dnia, dlatego zazwyczaj jest to uroczystość obchodzona rodzinnie i wspólnie. Dziadek to ta osoba od rozpieszczania, pomagania i spacerów, dlatego też jest bardzo szanowany i kochany przez wnuczków.

Pierniczki dla Babci i Dziadka to moja słodka propozycja, aby w ten szczególny dzień obdarować ich niepowtarzalnym prezentem. Lukrowane pierniczki przygotowuję nie tylko jako kwiatowe laurki, ale przede wszystkim wg. zamówienia np. z grafiką, cytatem. Wszystkie dekoracje i napisy na pierniczkach robię ręcznie, dlatego mogę je na życzenie klienta w pełni spersonalizować. 

W celu złożenia zamówienia zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego


Poniższa galeria przedstawia wykonane przeze mnie lukrowane pierniczki dla Babci i Dziadka.

 


Jeśli podobają Ci się moje prace, zachęcam do odwiedzenia mojego profilu na portalu społecznościowym.