pierniki dla gości

All products tagged with 'pierniki dla gości'

Pierniki dla gości, czy dekoracyjne ciasteczka  to bardzo fajna, słodka i ostatnio modna forma podziękowania dla gości. Wszystkie uroczystości rodzinne są obchodzone w bardzo wesołej atmosferze. Towarzyszą im prezenty, kwiaty i słodycze, ale przede wszystkim chęć dzielenia się wszystkim tym co najlepsze. Personalizowane podziękowania dla gości tylko podkreślają fakt, że zaproszeni goście są dla nas  najważniejsi i chcemy wywołać u nich najlepsze emocje.

Moją propozycją na podziękowania są pierniki na podziękowania dla gości, oczywiście ręcznie lukrowane. Dekoracyjne pierniczki wykonuję na zamówienie, zgodnie z zamówieniem klienta, więc mogą mogą występować w najrozmaitszych kształtach i kolorach oraz z najrozmaitszymi dekoracjami (inicjałami, cytatami, wizerunkami ulubionego bohatera czy motywem świąteczny, albo połączeniem wszystkim powyższych).

Takie pierniki dla gości są niepowtarzalną dekoracją uroczystego stołu, dopełniają ją, a przy okazji są pyszną słodkością, którą można od razu zjeść lub wziąć na pamiątkę.

Pierniki dla gości to nie tylko wspaniała dekoracja, ale również źródło niezwykłego aromatu korzennych przypraw. Pierniczki piekę z ciasta na bazie naturalnego miodu, co nadaje im przepyszny smak oraz trwałość aż do 12 miesięcy.

W celu złożenia zamówienia na pierniki ozdobne zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Wyświetlanie 1–24 z 61 wyników

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Pinterest
fb-share-icon